Kurumsal

Senkron dijital eğitim

SENKRON AKADEMİ

Ankara merkezli olarak 2003 yılında eğitim hayatına başlayan SENKRON AKADEMİ'nin kurucuları, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikleri sayesinde öğrencilerinin hedeflerine ulaşmasında büyük katkı sağlamıştır. Bu motivasyonla yayınlarını ve kazanım temelli ders konu anlatımlarını dijital ortamda paylaşıma açmıştır.

Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile kısa zamanda Ankara'da saygın bir kurs merkezi olarak yerini almış olan SENKRON AKADEMİ bu önemli tecrübelerini tüm Türkiye ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadırlar.

Kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticilerin dersleri, teknolojik imkanların verdiği fırsatlarla tüm Türkiye'e ulaşmaktadır. Her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik eğitmen kadrosu,bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı bir kurumdur.

SENKRON AKADEMİ Türkiye genelindeki;

  • İlköğretime yönelik kazanımları ölçme ve değerlendirme sınavlarıyla
  • Ortaöğretime yönelik kazanımları ölçme ve değerlendirme sınavlarıyla
  • 8.sınıf (LGS) Liseler Geçiş Sınavlarıyla
  • Yüksek öğretim kurumları sınavlarıyla (TYT-AYT) ve geri bildirim videolarıyla öğrencilerinin sınav başarılarını maksimum düzeye çıkarmayı misyon edinmiştir.

Deneyimli eğitim kadrosu, alanında uzman eğitim danışmanları ve çağdaş fiziksel koşulları ile başarıyı ilke edinen SENKRON AKADEMİ binlerce öğrencisinin başarısını paylaşmaya devam etmektedir.

KURUCUMUZDAN MESAJ :

Değerli Velimiz,  kıymetli öğrencilerilerimiz, 2003 yılından bu yana yayıncılık ve kurs hizmetleri başta olmak üzere, eğitim öğretimin farklı kademelerinde SENKRON AKADEMİ olarak eğitim hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Tecrübemiz ve heyecanımızla en iyi bildiğimiz şeyi sizlere sunmanın heyecanı içindeyiz.

SENKRON AKADEMİ olarak akademik anlamda yetkin, temel değerleri bilen, özgüveni yüksek, sosyal bireyler yetiştirmek en temel amacımızdır. En kıymetli varlıklarınız, çocuklarınız; emanetimiz olarak ailemize katılacak ve merkezi sınavlardaki başarıları artacaktır.

SENKRON AKADEMİ ailesi adına selam ve saygılarımı sunarım.

Zeki AKSÖZ,
Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYONUMUZ :

Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olarak hizmet vermekteyiz. Sektörel tecrübenin akademik eğitimle buluşmasından doğan kurumumuz, sunduğu kariyer planlarıyla beraber öğrencilerini girecekleri sınavlara tam donanımlı olarak hazırlar.

Eğitimlerimizde öğrenci memnuniyetini sağlamak en büyük ilkemizdir. Hayallerini gerçekleştirmek için yılmadan çalışan sizleri, güzel günlere hazırlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz…

VİZYONUMUZ :

  1. Bilgiyi ve başarıyı en önemli değerler olarak benimsemeye devam ederek, eğitim sektöründeki öncü konumumuzu daha da güçlendirmek.
  2. Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olarak devam etmek.
  3. Alanında çağımızın bilgi ve teknolojilerini özümseyip kullanarak, kendine güvenen, duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmek.
  4. PISA, TIMSS gibi uluslararası sınav formatlarının ülkemiz sınavlarına adaptasyonunu sağlayarak orjinal sınavlar hazırlamak.

 

Giriş Yap

* Şifremi Unuttum
E-mail Adresim :